Warning: Creating default object from empty value in /home/angarsa/domains/rensibaltics.lt/public_html/classes/smarty_init.php on line 22
Rensi Baltics

SURFCAM – tai CAD/CAM sistema sukurta Surfware kompanijos turinčios didelį patirtį pagalbinių priemonių ir liejimo formų gamyboje medicinos ir kosminės įrangos pramonėje. Surfcam sistema visame pasaulyje plačiai naudojama pramonėje atliekant projektavimo, maketavimo darbus ir paruošiant valdymo programas 2-, 3-, 4-, 5- ašių frezavimo, tekinimo, lazerinio, elektroerozinio ir plazminio apdirbimo staklėms.

SURFCAM sistema turi MichineWorks detalės apdirbimo patikrinimo funkciją ir yra asociatyvi Solidworks technologijai. Taip pat sistemoje yra daug modulių ir įvairių užpatentuotų technologijų skirtu padidinti gamybos našumą ir efektyvumą. Ši lengvai valdoma programinė įranga tinka visoms mechaninio apdirbimo įmonėms ir apima daug palaikymo programų: HTML pagalba, techniniai patarimai, praktiniai pavyzdžiai ir naudojimosi palaikymas internetu ar patyrusių specialistų pagalba iš pardavimo partnerių.

Kiekviena nauja versija yra patobulinama ir suteikia didesnes galimybes.

 

2 AŠIŲ apdirbimas

Sistema SURFCAM 2 Axis SE / Velocity 2 Axis leidžia sukurti optimalią instrumento trajektoriją frezuojant ir tekinant 2-jų ašių koordinačių sistemoje ir 2-4-ių ašių koordinačių sistemoje elektroeroziniame apdirbime.

  • Surfcam 2 ašių modulyje yra naudojama asociatyvi geometrija, todėl galima lengviau ir efektyviau regeneruoti įrankio judėjimo trajektoriją, keičiant jo parametrus ar pjovimo operacijas.

                                               

  • High Speed Machining technologijos pagalba yra palaikomas pastovus aukštas instrumento judėjimo greitis, nes visi staigūs įrankio judėjimo krypties pokyčiai yra pakeičiami lygiomis liestinėmis trajektorijos dalimis. Galima pakeisti visus greito pozicionavimo judėjimus ė judėjimus su pagreitintu įrankio judėjimu, taip pat staigaus instrumento krypties pokyčio vietose atlikti kampų užapvalinimą, kas leidžia palaikyti nepertraukiamą aukštą greitį viso proceso metu. Dėl šių pokyčių gali būti padidintas įrankio judėjimo greitis ir sutrumpinamas proceso laikas. Visa tai sumažina įrankio apkrovą, dilimą, todėl padidėja instrumento ilgaamžiškumas ir apdirbamo paviršiaus kokybė.

                                               

  • 2 ašių SE frezavimo modulis yra sukurtas taip, kad visuose kampuose ir staigaus krypties pokyčio vietose įterpiami liestinai lankai kurių parametrai yra valdomi programos, tai leidžia sukurti lygias, be lūžių ir kampų įrankio judėjimo trajektorijas. Greitas judėjimas G00 taip pat gali būti pakeistas į G01 judėjimą su pagreitintu padavimu, kuris yra nustatomas technologu – programuotoju.
  • Surfcam 2 ašių modelis apima 4- ir 5- ašių koordinačių sistemoje pozicionavimą ir skylių apdirbimą. Sistema įgalina atlikti, gręžimą, gilų gręžimą, zenkavimą, sriegimą, ištekinimą. Skylių apdorojimo tvarka yra nustatoma ir valdoma įvairiais optimizavimo metodais, todėl yra galimybė sudaryti trumpiausias trajektorijas ir užtikrinti mažiausią darbo laiką.
  • Kišenių ir plokštumų apdirbimo operacijoms gali būti naudojami frezavimo spirale, vingiu ar eilute metodai.
  • Surfcam 2 ašių modelis apima 2 ir 4 ašių elektroerozinio apdirbimo galimybes.

  

3 AŠIŲ apdirbimas

Sistema SURFCAM 2 Axis SE / Velocity 2 Axis leidžia sukurti optimalią įrankio trajektoriją frezuojant ir tekinant 3-jų ašių koordinačių sistemoje ir 2-4-jų ašių koordinačių sistemoje elektroeroziniame apdirbime.

3-jų ašių koordinačių frezavimo apdirbimo trajektorija yra sudėtingas geometrinis modelis iš daugybės paviršių, kuris dažniausiai yra sudarytas iš tiesinių (linijinių) judėjimų nuo taško iki taško detal?s paviršiumi. Šiuolaikiniai įrenginiai – apdirbimo centrai turi išankstinės (preliminarios) peržiūros (look-ahead) funkciją, kuri leidžia projektuoti su dideliu tikslumu tokius linijinius judesius esant aukštam greičiui, jeigu krypties pokyčiai nuo vieno linijinio judėjimo prie kito neviršija maksimalaus slenksčio kampo. Slenksčio kampo reikšmes gali užduoti technologas-programuotojas. Viršijus užduotų slenksčio kampą Surfcam sistema leidžia sušvelninti staigų krypties pokytį (lūžį) įterpiant tolygius tarpus į įrankio trajektoriją. Greitas judėjimas G00 taip pat gali būti pakeistas į G01 judėjimą su pagreitintu padavimu, kuris yra nustatomas technologu – programuotoju. High Speed Machining technologijos pagalba visos operacijos metu yra palaikomas pastovus aukštas instrumento judėjimo greitis.

                                

Aukšto greičio apdirbimo priemonės suteikia galimybę pakeisti linijinę interpoliaciją nuo taško iki taško į polilinijos ar apskritiminę interpoliaciją. Valdomos programos su tokiu interpoliacijos tipu pagerina detalės paviršiaus apdirbimo kokybę ir efektyviau panaudoja šiuolaikinių apdorojimo centrų galimybes.

Gręžimo operacijos įgalina sukurti progresyvaus apdirbimo valdymo programas specialiam frezavimo įrenginiui su didele ašių apkrova. Taip pat yra generuojama trajektorija kuri užtikrina efektyvų medžiagos šalinimą nuo ruošinio.

                                 

Grubus apdirbimas Z ašimi yra vykdomas kaip daugkartinis apdirbimo ciklas, kurio metu yra šalinama visa medžiaga tarp detalės kraštų ir ruošinio su poslinkiu Z ašyje kiekviename sluoksnyje.

Švarus apdirbimas, kuris vykdomas kaip daugkartinis kontūro apdirbimo ciklas su poslinkiu Z ašyje kiekviename sluoksnyje, yra panaudojamas galutiniam apdirbimui vingiuotoms, beveik vertikalioms detalės sritims.

                                 

Galima analizuoti sudėtingų detalių geometrines formas, nustatyti formos iškylimus ir skyles ir jiems naudoti optimalius frezavimo metodus. Tai padeda atlikti apdirbimo operacijas efektyviau, sumažinant laiką ir pagerinant apdirbimo kokybę. Papildomai yra atliekamas pagalbinių įrankio judesių rūšiavimas ir minimizavimas.

                                 

Mažesnių įrankių pagalba galutinio medžiagos apdorojimo metu galima nustatyti detalės vietas kurios nebuvo apdorotos prieš tai vykdytomis operacijomis. Tai pagreitina bendrą apdorojimo procesą, ypaš atliekant pusiau švarų apdirbimo procesą, kuris yra vykdomas po pradinio grubaus apdirbimo.

Paviršių sujungimo vietas galima apdoroti suapvalintu radiusu ar aštriu kampu naudojant sferines ar paprastas apdirbimo frezas.

 

4-5 AŠIŲ apdirbimas

Surfcam 4- ir 5- ašių koordinačių modelis yra naudojamas sudėtingų paviršių formų detalėms apdoroti, paprastai apdirbimas vykdomas atskiram paviršiui, o ne visai detalei, nes įpjovos nėra automatiškai užkertamos tokios operacijos metu. Tam yra naudojamos specialios priemonės, ribojančios įrankio vektoriaus ir apdirbamo paviršiaus kampą.

                                      

  • Galima užduoti įrankio ašių koordinates.
  • Galima užduoti aplenkimo ar vėlavimo kampų duotame taške tarp įrenginio vektoriaus ir apdirbamo paviršiaus normales.
  • Kontrolės ir įpjovų užkirtimo priemonės apdirbant formų įvairių tipų įrankiais: sferinėmis frezomis, frezomis su apvalinimo radiusu.
  • Išpjovimo operacijos pagalba kontūro apdirbimo metu galima nustatyti įrankio vektoriaus padėtį bet kuriame taške.
  • Specialūs ribojimai užtikrina įrankio vektoriaus valdymą per tašką ar kreivė, kas palengvina tokių detalių kaip mentratis ar kolektorius su sudėtingais grioveliais apdirbimą.

TEKINIMAS

SURFCAM Lathe apdirbimo modulio pagalba yra vykdomas išilginis ir skersinis tekinimas, galų apkarpymas, griovelių tekinimas, ištekinimas, graviravimas, sriegimas, išpjovimo (išgręžimo) ir skylių apdirbimo ciklai. Kampų ir įrankio geometrijos kontrolės pagalba galima išvengti apkarpymų.

                                      

  • Tekinimo modulio pagalba galima be klaidų programuoti sudėtingo kontūro tekinimą vidaus diametru.
  • Taip pat išvengti klaidų padeda proceso stebėjimo galimybės ir pjūvių užkirtimo priemonės.
  • Įvairūs griovelių tekinimo metodai užtikrina optimalų įrankio judėjimą ir sutrumpina apdirbimo laiką.
  • Poliarinė interpoliacija ir Y ašies palaikymas užtikrina didesnes apdirbimo galimybes.
  • Vienos operacijos metu gali būti įvykdomas grubus ir švarus apdirbimas.
  • Yra siūlomas integruotas programinių priemonių rinkinys skirtas tekinimo-frezavimo ir apdirbimo centrų frezavimo operacijoms su periferiniu frezavimo špindeliu vykdyti. SURFCAM 2 Axis Plus ir Lathe užtikrina tekinimo-frezavimo staklių operacijų programavimą, SURFCAM 3 ir 4 Axis skirtas tokių detalių kaip mentratis tekinimo frezavimo apdirbimui.

 
© Rensi Baltics 2006


Sprendimas: Kitoks.com


Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/angarsa/domains/rensibaltics.lt/public_html/stat/stat.php on line 13